باغ های طبیعت – ده گیاه گلدار که لیدی پردها را به خود جلب می کنند

در انگلستان 46 گونه لیدی برد شناخته شده است ، اگرچه فقط 26 گونه آنها به راحتی قابل تشخیص است. مرغ مادربزرگ ها در واقع Coccinellidae یا Coccinellids نامیده می شوند. آنها در واقع نوعی سوسک هستند ، از رده حیوانات Coleoptera (یا سوسک).

شناخته شده است که آنها قرمز مایل به قرمز با لکه های سیاه و سفید هستند ، اما همچنین می توانند زرد یا نارنجی باشند ، دوباره دارای لکه های سیاه است. آنها همچنین دارای پاها ، سر و آنتن سیاه هستند. آنها بزرگسالان و لاروها هر دو سم آلكالوئید را از طریق مفاصل آزاد می كنند تا از اتصال یا خوردن توسط دیگر شكارچیان جلوگیری شود.

باغبانان لیدی بادها را دوست دارند ، زیرا لاروها از شته ها ، اشکالات ریز ، کنه ها و حشرات دیگری تغذیه می کنند که به عنوان آفت در باغ محسوب می شوند. لیدی بirdردهای بالغ از شهد و گرده تغذیه می کنند ، بنابراین ، به عنوان یک باغبان ، برای جذب لیدی بادها هنگام ظهور آنها در مارس ، باید گیاهانی تولید کنید که شهد و گرده تولید کنند.

رازیانه – یک گیاه چند ساله کوتاه مدت که از جولای تا سپتامبر گل می دهد.
شوید – شوید یک گیاه یک ساله است. از اقوام رازیانه است. همچنین برای جذب انواع مختلف پروانه ها خوب است.
گل همیشه بهار – این رنگ ها در کنار قرار گرفتن در ارتفاع های مختلف ، بسته به نوع انتخابی شما ، از تنوع زیادی در رنگ برخوردار هستند. گل همیشه بهار در ماه ژوئن شروع به گلدهی می کند ، درست تا  گل زامفولیا پایان سپتامبر. آنها عاشق قرار گرفتن در موقعیت آفتابی هستند.
تانسی – تانسی معمولی دوست دارد در آفتاب کامل باشد ، گیاهی مقاوم است و از آگوست تا سپتامبر گل می دهد.
گل آفتابگردان – بسته به نوع انتخابی ، ارتفاع آنها می تواند متفاوت باشد. آنها دوست دارند در آفتاب کامل و غنی شده ، کود یا خاک باشند. با توجه به قدشان به نوعی حمایت نیاز دارند. آنها معمولاً از ژوئن تا سپتامبر گل می دهند. پس از پایان گل ، سر بذرها را برای غذای پرندگان در پاییز و زمستان در آنجا بگذارید.
گزنه – که در غیر این صورت گزنه معمولی شناخته می شود ، دوست دارد در یک مکان آفتابی کاشته شود. گزنه همچنین باعث جذب پروانه ها و سایر حشرات می شود.
Buddleia – در غیر این صورت به پروانه بوش معروف است ، از آغاز بهار تا پایان پاییز گل می دهد. بسته به تنوعی که انتخاب می کنید ، می تواند یک درختچه یا درخت ، همیشه سبز یا برگریز باشد. گلهای بسیار معطر معمولاً صورتی ، بنفش یا سفید هستند.
Cosmos – Cosmos دوست دارد در موقعیت آفتابی قرار بگیرد. در رنگ های متنوعی وجود دارد و پرورش آن آسان است. از اوایل تابستان به بعد می توان به راحتی رشد کرد ، خود بذر و گل داد.
گیاه شمعدانی برگ معطر – انواع مختلفی از این گیاهان وجود دارد که هر کدام هنگام فشردن برگ ها رایحه متفاوتی دارند. آنها آفتاب کامل را دوست دارند و در طول سال به طور متناوب گل می دهند. گلها از انواع بزرگتر و حاشیه ای کوچکتر هستند.
قاصدک ها – این گیاه چند ساله و علفی دارای یک سر گل بزرگ زرد شناخته شده است که از اواسط بهار به بعد شکوفا می شود. سر گل سپس به یک سر دانه سفید تغییر می کند.